![](https://crisistars.gr/sites/default/files/styles/large/public/field/image/picosfinal.png?itok=YyDVPQda)
Τα Χριστούγεννα του κορωνοϊού
Ο Θέμος Απίκος Ρίζος, τραγουδιστής της μπάντας Picos Apicos & the Pina Coladas, βρήκε έναν δημιουργικό και ευφάνταστο τρόπο να μας βοηθήσει να αντιμετωπίσουμε την κατάσταση που έχει δημιουργήσει στην καθημερινότητά μας η πανδημία και ο εγκλεισμός με χιούμορ.
Διασκεύασε με τον δικό του μοναδικό τρόπο γνωστά χριστουγεννιάτικα τραγούδια, με τίτλο "Τα Χριστούγεννα του κορωνοϊού" - Τα Χριστουγεννιάτικα κορωνο-τραγούδια που δεν ζήτησε κανείς.
Γιατί η τέχνη βρίσκει πάντα τον τρόπο.
Περισσότερες πληροφορίες εδώ και εδώ
Απολαύστε το βίντεο παρακάτω: